• +90 232 493 00 00
  • info@bakircay.edu.tr

BÖLÜM BAŞKANINDAN

Değerli Öğrenciler,

 

İzmir Bakırçay Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Endüstri Bölümü öğrencileri olarak, küresel rekabetin en üst seviyede yaşandığı günümüzde, yeni teknolojilerin geliştirilmesi ve kaynakların en verimli şekilde kullanımının sağlanması hedefiyle kendinize meslek olarak seçtiğiniz bu mühendislik dalında başarıya ulaşacağınıza olan güven ve inancımız tamdır.

Endüstri Mühendisliği programımızla alanında öncü, özgüveni yüksek, analitik düşünen, girişimci, çevresi ile çok iyi iletişim kurabilen, değişimlere açık ve karşılaştıkları problemleri çağdaş bilimsel yöntemler ve teknolojileri etkin şekilde kullanarak çözen genç ve dinamik endüstri mühendisleri yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Çağın gereği olarak bölümümüz öğrencileri geleneksel Endüstri Mühendisliği programlarının ötesinde, yöneylem araştırması ve bilişim uygulamalarına ağırlık veren bir eğitim sürecinden geçerek, lisans öğrenim hayatlarının son döneminde uzun dönemli bir staj ile taçlandıracaklar. Bu sayede meslek hayatına en iyi şekilde hazırlanmanızı amaçlıyoruz. 

İzmir Bakırçay Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Endüstri Bölümü olarak, üniversitemizin ve bölümümüzün size sunduğu olanakları, sosyal ve kültürel ortamı en verimli şekilde değerlendirerek kariyerinize en doğru yönü vereceğinize güveniyoruz. Üniversite hayatınız boyunca gerçekleştireceğiniz akademik çalışmalarınızda ve birer endüstri mühendisi adayı olarak meslek hayatınızda şimdiden başarılar diliyoruz.

 

Sevgi ve saygılarımla,

 

---

Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı

Prof. Dr. Deniz Türsel Eliiyi